Hakkımızda

 #392  Kıbrıs’ta deneyimli tasarımcı, fotoğrafçı ve üretim tedarik ekibiyle tanıtım ihtiyaçlarınızı tümü ile karşılayan yaratıcı bir reklam ajansıdır.
Planlama:

Reklam satmıyorsa, başarılı değildir. Dolayısıyla ürün yada hizmetlerin doğrudan hedef kitleye aktarılması planlı tanıtım faaliyetleri ile sağlanabilir. Her şeyden önce reklam verenin bütçesi doğrultusunda planlamayı yapar ve verimli kanallara yönlendirilir. Bu çalışmalar birikerek kurumsal kimliği yansıtmalıdır.

Yaratıcı Fikirler

Ürün veya hizmeti hızlı, etkili ve akılına kalıcı bir şekilde tanımlanabilmesi doğrudan pazar payını oluşturmaktadır. Vurucu bir slogan, sıra dışı bir maceranın başlangıcıdır. Önemli olan nokta reklam verenin markasını reklam alanın / tüketicinin aklına kazımasıdır. 392 sizin için iyi fikirler bulur ve görsel şölene çevirir.

Üretim Tedariği

Bir kampanya ne kadar iyi planlanırsa planlansın, bir fikir ne kadar çarpıcı olursa olsun eğer hayata geçirilemiyorsa hiçbir anlam ifade etmez. 392 yıllara dayanan piyasa deneyimiyle, ihtiyacınızı karşılayacak geniş bir tedarikçi listesine sahiptir. Tedarikçiyi tespit eder, sizin için bütçe oluşturur ve işi başından sonuna takip eder.

Fotoğraf

Görsel iletişimin en güçlü araçlarından biri olan fotoğraf; fikir aşamasında oldukça yoğun ve titizlik gerektiren bir sürecin sonunda ortaya çıkar. Gerekirse kendi ekbimiz ile sunulan bu hizmet bazende Kerim Belet’in objektifinden daha da renkli bir hal alabilmekedir. Onemli olan reklamvereni doğru kare’nin temsil etmesi inancındayız.

Menu Tasarımları

Günümüz şartlarında bir restaurant menüsü firmanın marka imajını
sergilemesinde önemli rol oynar.

Aşağıdaki linklerden yapmış olduğumuz birkaç menu örneğini görebilirsiniz.
Bibliotheque Menu  /  Hangover Menü  /  Avanti Menü  /  The Meyhane Menü

'dan fazla proje