Dijital Pazarlama

Bugün her şey
performansla ilgili.

Performans ; Markalaşma veya pazarlama yoluyla yapılır, bizler markaların dijital performansını değiştiriyoruz. Yaratıcılık yoluyla davranışı değiştirme, akıllı veri stratejileriyle medya planları geliştirme ve teknolojide neyin mümkün olabileceğinin sınırlarını zorluyoruz. Birlikte hayata fikirler getiriyoruz. Baştan sona.

  • Digital Medya Planlaması
  • Digital Medya Stratejisi
  • Arama Motoru Pazarlaması
  • Görüntülü Reklam Ağı
  • Youtube Reklamları
  • Sosyal Medya Planlama / Pazarlama
  • Gerdihedefleme
  • Raporlama

Dijital Pazarlama Nedir?

İnternet ortamında yani dijital kanallar (Google, sosyal ağlar, bloglar, haber siteleri vb.) yardımıyla yapılan bir pazarlama çeşididir. Dijital Pazarlama, bilgisayar, tablet, smartphone, akıllı cep telefonu, dijital billboards, oyun konsolları gibi elektronik cihazları kullanarak tüketicilerle ve iş ortakları ile bağlantıya geçmektir. Dijital Pazarlama, e-posta, sosyal ağlar vb. kanalları kullanarak, her hangi bir kuruluş yada markanın gelişimine yol açan bir süreçtir. Dijital Pazarlama, televizyon, radyo, internet, mobil cihazlar gibi iletişim araçlarını kullanarak, zamanında müşteriye ulaşıp, personel ve maliyet giderlerini minimize edilebileceği bir pazarlama türüdür.

Biz sizin için bu alanlarda ne yapabiliriz?

Web sayfasını inceler ve web sayfamızın fark edilmesini sağlayacak dijital araçlar kullanarak size öneriler sunarız. Google Analytics takibi yapar ve Google Adwords ile reklam planlamalarını yaparız. Örneğin çok izlenen youtube videolarında hedef ülkelerde video reklamı vermenizi veya baner reklamı vermenizi sağlayabiliriz, Görsel reklamlar hazırlayıp kaliteli sitelerde yayınlanmasını sağlarız vb... Sosyal medya sayfalarını kurumsal hale getirir ve insanların ilgilisini çekecek paylaşımlar yapabiliriz. ( Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin, Youtube) Mail Marketing uygulaması ile birlikte reklam çalışması düzenleyebilir. Aydan aya birçok kişiye mail gönderebiliriz. İnsanlara ne kadar çabuk iletişim kurarsak o kadar fayda sağlayabiliriz. Bizlere bir şey sorduklarında veya istediklerinde dikkate alırsak onların hoşuna gidecek ve fark yaratacaktır. Sosyal medya analizleri önemlidir ve aynı zamanda web sitemizin analizi de bizlere önem arz etmektedir. Sürekli takip halinde olunması gerekmektedir. Rakip firmaların neler yaptıklarını, sosyal medya alanında nasıl oldukları ve neye yöneldiklerine bakılmalıdır̈r.

Dijital Pazarlama Hizmetleri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?