Advert 392

Hakkımızda daha fazla bilgi edinin.

Hakkımızda

"Başarının Sırrı Ekip Çalışması!...


Her biri alanında uzman, "12 yıl sektör tecrübesi bulunan profesyonel ekibimiz ile tüm enerjimizi, başarıya odaklanmış projelerinizin koordinasyonuna harcarız.. 2016 yılında Girne’de kurulmuş olan Advert392, profesyonel, yaratıcı ve genç bir ekipten oluşan “tam hizmet ajansıdır”. Kıbrıs’ın genç ve yetenekli beyinlerinden oluşan 392 ekibi ile, Kıbrıs’ın yetenekli işletmelerine yaratıcı fikirler, stratejik çözümler sunan Advert392; Kıbrıs insanının genlerinde olan özgürlük ve başarı olgusunu modern çağın global değerleri ile harmanlayarak işletmelere sunmuştur.

advert392 takımı

Çalışma şekli

Görüşme
Markanın şu anki durumunu belirler, rakipleri analiz eder, amaç ve hedefleri belirledikten sonra müşteri ile toplantıya hazırlanırız. Bu toplantıda markamızın yönünü belirlemek için müşteriden de sektör hedeflerini dinleriz.
Kreatif Tasarım
İşin en keyifli kısmı aslında burası! Markanın kültür içinde nasıl yer alacağına karar verdikten sonra sahneye çıkıp şov yapma zamanı gelir.
Üretim
Üretim sürecinde düşünülen tüm detaylar başarılı bir şekilde gerçeğe dökülür. 392’nin profesyonel üretiminden geçen kreatif fikirler artık hizmetinize hazırdır.
Mutlu Müsteri
Müşterimizin istediği hizmeti aldığında ve başarıya tanık olduğunda suratındaki gülümseme bizim için paha biçilemez.

advert 392 verilen hizmetler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?